Publications Office of the EU
Polen-Opole: Tjenesteydelser i forbindelse med parkeringsfaciliteter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Opole: Tjenesteydelser i forbindelse med parkeringsfaciliteter

  • Offentliggjort
    20/10/2021
  • Frist
    17/11/2021
  • Åbning af tilbuddene
    17/11/2021
  • Tildelt
    31/12/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL524 Opolski
Sektor (hoved-CPV)
98351100 Tjenesteydelser i forbindelse med parkeringsfaciliteter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
86,907.70 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
86,585.36 PLN
Referencenummer for tilbuddet
WS-ZF.2380.36.2021
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest parkowanie pojazdów (i innych przedmiotów – części samochodowych) oraz przechowywanie, a także zabezpieczanie pojazdów i mienia zatrzymanego przez Policję do celów procesowych, na warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i wzorze umowy stanowiących załączniki do SWZ.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Postadresse: ul. Korfantego 2
By: Opole
NUTS-kode: PL524
Postnummer: 45-077
Land: POL
Kontaktperson: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Hovedadresse: http://www.opolska.policja.gov.pl
Elektronisk via:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/11/2021 11:15
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
86,907.70 PLN
Endelig kontraktværdi
86,585.36 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Przedsiębiorstwo RUZIK Pomoc Drogowa RUZIK Patryk Ruzik
Postadresse:
By: Chrósty
Postnummer: 47-280
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.