Publications Office of the EU
Nederlandene-Utrecht: Specialuddannelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Utrecht: Specialuddannelse

  • Offentliggjort
    12/12/2017
  • Frist
    12/02/2018
  • Tildelt
    11/04/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
80510000 Specialuddannelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
IUC17-405
Beskrivelse

De Belastingdienst zoekt een partij die jaarlijks samen met de Programmacommissie het programma voor de Permanente Educatie van de accountants opzet, en de leerinterventies organiseert, begeleidt en administratief afhandelt.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Nationalt registreringsnummer: 12629279
Postadresse: Tiberdreef 12 -24, IUC Belastingdienst
By: Utrecht
NUTS-kode: NL
Postnummer: 3561 GG
Land: NLD
Kontaktperson: Mirjam de Pater
Hovedadresse: http://www.belastingdienst.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/c61192883c606c006db1a35c36f0d60e
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Universiteit Nyenrode B.V.
Postadresse: Straatweg 25
By: Breukelen
Postnummer: 3621BG
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.