Publications Office of the EU
SI-Črnomelj: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Črnomelj: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    09/03/2011
  • Frist
    14/04/2011
  • Åbning af tilbuddene
    14/04/2011
  • Tildelt
    19/05/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: SI037 Jugovzhodna Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
102,150.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
519,430.48 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
15
Referencenummer for tilbuddet
03-4101/2011
Beskrivelse

Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdoje od 1.6.2011 do 31.12.2012.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/04/2011 12:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.