Publications Office of the EU
LV-Riga: Voksenundervisning og undervisning i øvrigt - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

LV-Riga: Voksenundervisning og undervisning i øvrigt

  • Tildelt
    27/07/2012
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: LV00 Latvija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
80400000 Voksenundervisning og undervisning i øvrigt
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,000,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
NVA 2012/25_ESF
Beskrivelse

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode

80400000 - Voksenundervisning og undervisning i øvrigt

80530000 - Faglig uddannelse

80500000 - Uddannelsestilbud

Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
6,000,000.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Postadresse: Kungu iela 2
By: Liepāja
Postnummer: 3410
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Postadresse: Gogoļa iela 13-2
By: Jelgava
Postnummer: 3001
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Postadresse: Ebreju iela 10
By: Rīga
Postnummer: 1019
Land: LVA

Officiel betegnelse: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Postadresse: Ģertrūdes iela 54-7
By: Rīga
Postnummer: 1011
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Postadresse: Ūnijas iela 70-6
By: Rīga
Postnummer: 1084
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Postadresse: Smārdes iela 25
By: Tukums
Postnummer: 3001
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Dija" Mācību centrs
Postadresse: A.Čaka iela 40-8
By: Rīga
Postnummer: 1011
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Postadresse: Graudu iela 68
By: Rīga
Postnummer: 1058
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Latgales mācību centrs"
Postadresse: Saules iela 38
By: Daugavpils
Postnummer: 5401
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Postadresse: K.Valdemāra iela 20-6
By: Rīga
Postnummer: 1010
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Postadresse: K.Valdemāra iela 37-16
By: Daugavpils
Postnummer: 5401
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Postadresse: Gogoļa iela 23
By: Rīga
Postnummer: 1050
Land: LVA

Officiel betegnelse: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Postadresse: Nīcgales iela 26
By: Rīga
Postnummer: 1035
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Postadresse: Saules iela 13
By: Madona
Postnummer: 4801
Land: LVA

Officiel betegnelse: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Postadresse: Dubultu prospekts 71
By: Jūrmala
Postnummer: 2015
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Postadresse: Cēsu iela 20
By: Valmiera
Postnummer: 4201
Land: LVA

Officiel betegnelse: Vidzemes augstskola
Postadresse: Cēsu iela 4
By: Valmiera
Postnummer: 4201
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Postadresse: Lāčplēša iela 125
By: Rīga
Postnummer: 1003
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Postadresse: Gogoļa iela 13-2
By: Rīga
Postnummer: 1050
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Postadresse: Ģimnāzijas iela 7/9
By: Daugavpils
Postnummer: 5401
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Postadresse: Kandavas iela 8-39
By: Rīga
Postnummer: 1083
Land: LVA

Officiel betegnelse: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Postadresse: Ūdeļu iela 22
By: Rīga
Postnummer: 1024
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Postadresse: Kanālu iela 5 k-2
By: Jūrmala
Postnummer: 2008
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Postadresse: Ozolu liela 1
By: Gulbene
Postnummer: 4401
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "MASTERCLASS"
Postadresse: Lubānas iela 116-4
By: Rīga
Postnummer: 1021
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "MBR"
Postadresse: Merķeļa iela 8
By: Rīga
Postnummer: 1050
Land: LVA

Officiel betegnelse: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Postadresse: Ventspils iela 51
By: Liepāja
Postnummer: 3405
Land: LVA

Officiel betegnelse: SIA "Tiara - S"
Postadresse: Filozofu iela 20
By: Jelgava
Postnummer: 3001
Land: LVA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.