Publications Office of the EU
Tildelingsbekendtgørelse - Rammeaftale om vintertjeneste til ATP Frederikshavn og Haderslev - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tildelingsbekendtgørelse - Rammeaftale om vintertjeneste til ATP Frederikshavn og Haderslev

  • Offentliggjort
    05/06/2025
  • Frist
    09/07/2025
  • Åbning af tilbuddene
    09/07/2025
  • Tildelt
    10/09/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ATP
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Sektor (hoved-CPV)
90620000 Snerydning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
650,000.00 DKK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
265442534
Beskrivelse

Udbud af rammeaftale om levering af vintertjeneste til ATP. Rammeaftalen dækker følgende af ATP's lokationer: Frederikshavn og Haderslev.Den, der tildeles Rammeaftalen, vil skulle levere vintertjeneste til ATP de kommende fire år og dermed sørge for, at der hurtigt saltes og sneryddes på ATP's lokationer, når vejrliget kræver det.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/07/2025 12:00
Tildelingsmetode
Pris
Anslået værdi
650,000.00 DKK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Tolstrup A/S
Postadresse:
By: Fredericia
Postnummer: 7000
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.