Publications Office of the EU
Forsikringsmæglervirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Forsikringsmæglervirksomhed

  • Offentliggjort
    25/09/2025
  • Frist
    28/10/2025
  • Åbning af tilbuddene
    28/10/2025
  • Tildelt
    30/01/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Die Autobahn GmbH des Bundes
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor (hoved-CPV)
66518000 Forsikringstegning og assurandørvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
-1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2025-10083
Beskrivelse

Forsikringsmæglervirksomhed

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.autobahn.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.autobahn.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/10/2025 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
-1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Funk Versicherungsmakler GmbH
Postadresse:
By: Berlin
Postnummer: 10787
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.