Publications Office of the EU
Polen-Staszów: Tjenesteydelser inden for skovbrug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Staszów: Tjenesteydelser inden for skovbrug

  • Meddelt
    09/09/2022
  • Forventes offentliggjort
    15/10/2022
  • Offentliggjort
    07/03/2023
  • Frist
    20/03/2023
  • Åbning af tilbuddene
    20/03/2023
  • Tildelt
    30/05/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Staszów
Udførelsessted
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Sektor (hoved-CPV)
77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,134,143.96 PLN
Referencenummer for tilbuddet
SA.270.18.2023
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tj. z dnia 10 marca 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 672) – : „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu mechanicznego przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2023.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staszow
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/03/2023 09:35
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,134,143.96 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: P.U. Zieliński Tomasz 26-200 Końskie ul. Leśna 14, 26-200 Końskie NIP: 6581003077. REGON: 292779416
Postadresse:
By: Końskie
Postnummer:
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.