Publications Office of the EU
Spanien-Gijón: Vedligeholdelse af sportsarealer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Gijón: Vedligeholdelse af sportsarealer

  • Offentliggjort
    20/12/2017
  • Frist
    29/01/2018
  • Åbning af tilbuddene
    15/02/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Udførelsessted
NUTS code: ES120 Asturias
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES120 Asturias
Sektor (hoved-CPV)
77320000 Vedligeholdelse af sportsarealer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,146,187.50 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
013324/2017
Beskrivelse

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Nationalt registreringsnummer: P8302404B
Postadresse: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
By: Gijón
NUTS-kode: ES120
Postnummer: 33204
Land: ESP
Kontaktperson: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Hovedadresse: http://contratacion.gijon.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/02/2018 13:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,146,187.50 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.