Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Programpakker og informationssystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Programpakker og informationssystemer

  • Tildelt
    19/05/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Udførelsessted
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
48000000 Programpakker og informationssystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,104,464.63
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,104,464.63 EUR
Referencenummer for tilbuddet
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Beskrivelse

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,104,464.63
Endelig kontraktværdi
1,104,464.63 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Postadresse: Avenida de Bruselas, 35
By: Alcobendas (Madrid)
Postnummer: 28108
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.