Publications Office of the EU
Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

  • Meddelt
    28/10/2024
  • Offentliggjort
    06/11/2024
  • Frist
    13/12/2024
  • Åbning af tilbuddene
    13/12/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV006 Rīga
Sektor (hoved-CPV)
73300000 Planlægning og udførelse af forskning og udvikling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
LR LM 2024/51ESF+
Beskrivelse

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/12/2024 12:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kritērijs - kvalitāte
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.