-
Offentliggjort16/08/2019
-
Frist19/09/2019
-
Åbning af tilbuddene19/09/2019
-
Tildelt06/11/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Polen-Gdansk: Aktivitetsspecifik miljørevision
1. Przedmiot zamówienia:
1.1. modernizacja systemu monitoringu hałasu m. Gdańska (SMH);
1.2. modernizacja systemu mapy akustycznej m. Gdańska (SIMA);
1.3. analizy i opracowania;
1.4. utrzymanie części pomiarowej systemu SMH;
1.5. utrzymanie części informatycznej SIMA i SMH – outsourcing;
1.6. asysta techniczna.
Officiel betegnelse: Gmina Miasta Gdańsk, Urzad Miejski w Gdańsku
Postadresse: Biuro Zamówień Publicznych, ul. Nowe Ogrody 8/12
By: Gdańsk
NUTS-kode: PL634
Postnummer: 80-803
Land: POL
Kontaktperson: Iwona Bujalska
Hovedadresse: www.um.gdansk.pl
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
90714400 - Aktivitetsspecifik miljørevision
71000000 - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Postadresse: ul. Kościerska 7
By: Gdańsk
Postnummer: 80-328
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.