Publications Office of the EU
"Levering af medicinsk udstyr til sundhedsenheden i Włoszczów på John Paul II-distriktshospitalet" som led i investeringsprojektet med titlen "Levering af medicinsk udstyr til sundhedsenheden i Włoszczów på John Paul II-distriktshospitalet". "Forøgelse af SOR's potentiale gennem modernisering og eftermontering af medicinsk udstyr og forbedring af kvaliteten og tilgængeligheden af diagnostiske test gennem køb af et røntgenapparat i ZOZ i Włoszczów" finansieret af et særligt tilskud fra sundhedsministeren - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

"Levering af medicinsk udstyr til sundhedsenheden i Włoszczów på John Paul II-distriktshospitalet" som led i investeringsprojektet med titlen "Levering af medicinsk udstyr til sundhedsenheden i Włoszczów på John Paul II-distriktshospitalet". "Forøgelse af SOR's potentiale gennem modernisering og eftermontering af medicinsk udstyr og forbedring af kvaliteten og tilgængeligheden af diagnostiske test gennem køb af et røntgenapparat i ZOZ i Włoszczów" finansieret af et særligt tilskud fra sundhedsministeren

  • Offentliggjort
    05/08/2025
  • Frist
    09/09/2025
  • Åbning af tilbuddene
    09/09/2025
  • Tildelt
    29/10/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,587,869.80 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
14/07/2025
Beskrivelse

Kontraktens genstand er indkøb og levering af medicinsk udstyr til sundhedsteamet på distriktshospitalet Włoszczów – John Paul II. Kontrakten omfatter levering, installation, ibrugtagning af udstyr og uddannelse af personale. En detaljeret beskrivelse af kontraktens genstand samt specifikation af de krav til sortiment, mængde og kvalitet, der er omfattet af kontraktens anvendelsesområde, findes i beskrivelsen af kontraktens genstand, som udgør bilag 1 til frihandelszonen, et detaljeret sortiment og prisskema.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/09/2025 11:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.