Publications Office of the EU
Belgien-Bruxelles: Tilbehør til beklædningsartikler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Belgien-Bruxelles: Tilbehør til beklædningsartikler

  • Offentliggjort
    20/12/2014
  • Frist
    11/02/2015
  • Åbning af tilbuddene
    11/02/2015
  • Tildelt
    24/09/2015
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
DG établissements pénitentiares
Udførelsessted
NUTS code: BE Belgique/België
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
18420000 Tilbehør til beklædningsartikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
795,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
708,366.39 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JUST-DGEPI-BBL-N° JUSTICE/DGEPI/BAC/2015-2018 –Articles en éponge pour détenus -F03_0
Beskrivelse

Le présent marché porte sur la livraison d'articles en éponge pour détenus des établissements pénitentiaires.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/02/2015 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
795,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
708,366.39 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ryckebosch BVBA
Postadresse: Industriestraat 37
By: Ruiselede
Postnummer: 8755
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.