-
Offentliggjort07/02/2018
-
Frist09/03/2018
-
Åbning af tilbuddene09/03/2018
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Frankrig-Verdun: Forsikringstjenester
Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.
Officiel betegnelse: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Postadresse: 11 rue du Président Poincaré
By: Verdun
NUTS-kode: FRF32
Postnummer: 55100
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.verdun.fr
Elektronisk via:
http://www.webmarche.adullact.org
66510000 - Forsikringstjenester
66515000 - Skades- eller tabsforsikring
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.