Publications Office of the EU
Belgien-Leuven: Møbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Leuven: Møbler

  • Offentliggjort
    23/03/2018
  • Frist
    06/04/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
UZ Leuven
Udførelsessted
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Sektor (hoved-CPV)
39100000 Møbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
42
Referencenummer for tilbuddet
UZ Leuven-P5669 tem P5710-F02_0
Beskrivelse

Middels huidige opdracht wenst de opdrachtgever over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst aankoop en leveren van los meubilair in kader van nieuwbouwfase IVB - Vrouw & Kind.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: UZ Leuven
Nationalt registreringsnummer: 0419.052.173_22222
Postadresse: Herestraat 49, 3000 Leuven
By: Leuven
NUTS-kode: BE242
Postnummer: 3000
Land: BEL
Kontaktperson: Administratief gebouw, dienst materiaalbeheer, grijze pijl, 3de verdiep tav. Annelies Michiels
Hovedadresse: www.uzleuven.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.