Publications Office of the EU
Grækenland-Athen: Systemsupport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grækenland-Athen: Systemsupport

  • Offentliggjort
    12/04/2021
  • Frist
    12/05/2021
  • Annulleret
    28/05/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Udførelsessted
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Sektor (hoved-CPV)
72253200 Systemsupport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
509,078.70 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Beskrivelse

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Postadresse: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
By: Αθήνα
NUTS-kode: EL302
Postnummer: 122 44
Land: GRC
Hovedadresse: http://www.uniwa.gr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/05/2021 11:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
509,078.70 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.