Publications Office of the EU
Spanien-Palma: Telekommunikationsleverancer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Palma: Telekommunikationsleverancer

  • Offentliggjort
    28/04/2023
  • Frist
    25/05/2023
  • Åbning af tilbuddene
    26/05/2023
  • Tildelt
    20/11/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Servicio de Salud de las Illes Balears
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES53 Illes Balears
Sektor (hoved-CPV)
32500000 Telekommunikationsleverancer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,154,173.72 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
797,307.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SSCC PA 436/22
Beskrivelse

Suministro, instalación y mantenimiento de una red wifi para los centros de Juan Munar, Son Campos, Sede del Polígono, el edificio Cimera, hospitales Psiquiátrico, General, Inca-Menorca, Ibiza y Formentera.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Servicio de Salud de las Illes Balears
Nationalt registreringsnummer: Q0719003F
Postadresse: C/ Reina Esclaramunda
By: Palma
NUTS-kode: ES53
Postnummer: 07003
Land: ESP
Kontaktperson: Servicio de Salud de las Illes Balears
Hovedadresse: http://www.ibsalut.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/05/2023 10:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,154,173.72 EUR
Endelig kontraktværdi
797,307.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: NTT SPAIN INTELLIGENT TECHNOLOGIES AND SERVICES S.L.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer: 28045
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.