Publications Office of the EU
RO-Turceni: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Turceni: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder

  • Offentliggjort
    31/07/2012
  • Frist
    21/09/2012
  • Åbning af tilbuddene
    21/09/2012
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Orasul Turceni
Udførelsessted
NUTS code: RO412 Gorj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,848,109.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Amenajarea, intretinerea si reparatiile, spatiilor verzi, strazilor, iluminatului public si parcurilor din orasul Turceni.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/09/2012 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,848,109.00 RON
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.