Publications Office of the EU
Ungarn-Tatabánya: Intraokulære linser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungarn-Tatabánya: Intraokulære linser

  • Offentliggjort
    03/12/2019
  • Frist
    13/01/2020
  • Annulleret
    11/08/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szent Borbála Kórház
Udførelsessted
NUTS code: HU212 Komárom-Esztergom
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU212 Komárom-Esztergom
Sektor (hoved-CPV)
33731110 Intraokulære linser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
26,667,850.00 HUF
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
11
Referencenummer for tilbuddet
EKR001357172019
Beskrivelse

Adásvételi szerződés

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Szent Borbála Kórház
Nationalt registreringsnummer: EKRSZ_95062662
Postadresse: Dózsa György utca 77.
By: Tatabánya
NUTS-kode: HU212
Postnummer: 2800
Land: HUN
Kontaktperson: Dr. Szücs Tamás
Hovedadresse: http://www.tatabanyakorhaz.hu
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001357172019/reszletek
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/01/2020 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.