Publications Office of the EU
CONTR 2026/149742 – Renovering af den institutionelle afdeling i MALAGA - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

CONTR 2026/149742 – Renovering af den institutionelle afdeling i MALAGA

  • Offentliggjort
    04/08/2026
  • Frist
    02/09/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
JUNTA DE ANDALUCIA DELEGACIÓN DEL GOBIERNO EN MÁLAGA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES617 Málaga
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
419,013.61 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
CONTR 2026/149742
Beskrivelse

Formålet med denne kontrakt er rengøring af regeringsdelegationens institutionelle hovedkvarter i Alameda Principal n.º 18 i Malaga med et samlet areal på ca. 1 420,14 m² i henhold til den fordeling og de betingelser, der er fastsat i de tekniske specifikationer (i det følgende benævnt PPT). Gennemførelsen heraf vil omfatte bæredygtighedskriterier gennem anvendelse af produkter og praksis, der respekterer miljøet, og som sikrer de hygiejniske standarder, der er nødvendige for udviklingen af administrative aktiviteter.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.juntadeandalucia.es/licitacion-electronica/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.juntadeandalucia.es/licitacion-electronica/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Único criterio de adjudicación relacionado con los costes
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
419,013.61 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.