Publications Office of the EU
Spanien-Almería: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Almería: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    14/11/2019
  • Frist
    20/12/2019
  • Åbning af tilbuddene
    08/01/2020
  • Tildelt
    28/02/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Delegación Territorial de Empleo, Formación, Trabajo Autónomo, y Economía, Conocimiento, Empresas y Universidad en Almería
Udførelsessted
NUTS code: ES611 Almería
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES611 Almería
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
292,398.36 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
110,949.92 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
14
Referencenummer for tilbuddet
CONTR 2019 530517
Beskrivelse

Suministro de productos de alimentación para la Residencia de Tiempo Libre de Aguadulce, Roquetas de Mar (Almería).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: DT Empleo, FOR. TR. AUT. EC. CON, EMP. Y UN. Almería
Nationalt registreringsnummer: S4111001F
Postadresse: C/ Hermanos Machado, 4, 2ª planta
By: Almería
NUTS-kode: ES611
Postnummer: 04004
Land: ESP
Kontaktperson: Antonio Miranda Martínez
Hovedadresse: https://juntadeandalucia.es/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/01/2020 09:30
Udførelsessted
CPV-kode

15000000 - Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

15500000 - Mejeriprodukter

15810000 - Brødprodukter, frisk bagværk og kager

15800000 - Diverse næringsmidler

15300000 - Frugt, grøntsager og lignende produkter

15890000 - Diverse fødevarer og tørrede varer

15100000 - Animalske produkter, kød og kødprodukter

Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.