Publications Office of the EU
OPEN TELEMATIC PROCEDURE FOR KOLD RENTAL SERVICE OF HYDRAULIC EXCAVATORS WITH "FULL SERVICE" MODE DURATION OF THE CONTRACT 30 MONTHS, SUDDIVISO IN LOTS (parti 6) Udlejning af 2 hjulgravemaskiner 160/175q.li - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

OPEN TELEMATIC PROCEDURE FOR KOLD RENTAL SERVICE OF HYDRAULIC EXCAVATORS WITH "FULL SERVICE" MODE DURATION OF THE CONTRACT 30 MONTHS, SUDDIVISO IN LOTS (parti 6) Udlejning af 2 hjulgravemaskiner 160/175q.li

  • Tildelt
    18/06/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Consorzio di Bonifica Litorale Nord
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
98300000 Diverse tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
267,187.20 EUR
Referencenummer for tilbuddet
7014 lotto 6
Beskrivelse

CIG:BAF3A30760 CUP:H87G26000000002

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: MINOR PREZZO
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
267,187.20 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: G.I.S. S.R.L.
Postadresse:
By: FONDI LATINA
Postnummer: 04022
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.