Publications Office of the EU
Levering sammen med installation og idriftsættelse af medicinsk udstyr og udstyr til rehabilitering af onkologiske patienter til brug for Multi-specialist Hospital SP ZOZ i Nowa Sól - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering sammen med installation og idriftsættelse af medicinsk udstyr og udstyr til rehabilitering af onkologiske patienter til brug for Multi-specialist Hospital SP ZOZ i Nowa Sól

  • Offentliggjort
    29/10/2025
  • Frist
    14/11/2025
  • Åbning af tilbuddene
    14/11/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Sektor (hoved-CPV)
33155000 Udstyr til fysioterapi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
14
Referencenummer for tilbuddet
DZP-280-1-43/2025
Beskrivelse

1. Kontraktens genstand er levering sammen med installation og idriftsættelse af medicinsk udstyr og udstyr til rehabilitering af onkologiske patienter til behovene hos Multi-specialist Hospital SP ZOZ i Nowa Sól 2. Den ordregivende myndighed søger at opnå finansiering fra sundhedsministeriet som led i den opgave, der består i at stille specialudstyr til rådighed for medicinske enheder, der er kvalificeret til det nationale onkologiske netværk på SOLO I-, II- eller III-niveau, og som udfører medicinske aktiviteter, til støtte for den terapeutiske rehabilitering af onkologiske patienter under og efter kræftbehandling. 3. Den ordregivende myndighed opdelte kontraktens genstand i 14 delkontrakter. Pakke 1 - Sæt til diagnose og rehabilitering af øvre og nedre lemmer - 1 stk. Pakke 2 – Rehabiliteringsskinner til øvre og nedre lemmer – 2 stk. Pakke 3 - Multisensorisk terapeutisk system til lemmer - 1 stk. Pakke 4 - Kinesiterapi udstyr - 1 stykke Pakke 5 – Anordning til automatisk rehabilitering af hænder og fingre på overekstremiteterne – 1 stk. Pakke 6 - Whirlpool massage bad til øvre og nedre lemmer og torso - 1 stk. Pakke 7 - Lodret bord - 1 stykke Pakke 8 - Multisensorisk terapeutisk system til lemmer - 1 stykke Pakke 9 - Træningsstol med modstand i underekstremiteter - 1 stk. Pakke 10 - Udholdenheds- og udholdenhedstræningssæt - 1 stk. Pakke 11 – Diagnostisk og terapeutisk udstyr til rehabilitering af overekstremiteterne – 1 stk. Pakke 12 - Multisensorisk lemmer terapi system Pakke 13 - Walking løbebånd - 1 stk. Pakke 14 – Fokuseret chokbølge – 1 stk. 4. Beskrivelsen af kontraktens genstand er nærmere beskrevet i bilag 1 til frihandelszonen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/11/2025 10:15
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.