Publications Office of the EU
Offentligt udbud med henblik på tildeling af den treårige kontrakt om gennemførelse af den integrerede systemassistance- og helpdesktjeneste for IT-infrastrukturen i ATER-provinsen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Offentligt udbud med henblik på tildeling af den treårige kontrakt om gennemførelse af den integrerede systemassistance- og helpdesktjeneste for IT-infrastrukturen i ATER-provinsen

  • Offentliggjort
    04/08/2025
  • Frist
    15/09/2025
  • Tildelt
    18/03/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
72253100 Help-desk-tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
360,278.93 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
359,660.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Offentligt udbud med henblik på tildeling af den treårige kontrakt om gennemførelse af den integrerede systemassistance- og helpdesktjeneste for IT-infrastrukturen i ATER i provinsen Rom, herunder levering af hardware i tilknytning til de anvendte systemer

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://stella.regione.lazio.it/portale
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Offerta economicamente più vantaggiosa
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
360,278.93 EUR
Endelig kontraktværdi
359,660.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Postadresse:
By: Pomigliano d'Arco
Postnummer: 80038
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.