Publications Office of the EU
Frankrig-Lille: Trykpapir - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Lille: Trykpapir

  • Offentliggjort
    24/06/2022
  • Frist
    18/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    18/07/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ville de Lille
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor (hoved-CPV)
30197630 Trykpapir
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
210,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
2022AC038DCP
Beskrivelse

il s'agit d'un accord-cadre à bons de commande sans montant minimum et un montant maximum de 210 000 euro(s) HT pour l'ensemble des lots afin de pourvoir, dans le cadre d'un MAPA transitoire, au besoin de la Ville de Lille et ses communes associées en matière de papier reprographie et enveloppes imprimées et non imprimées

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Dsh7-V-1wK
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/07/2022 15:00
Indkøbere
centre communal d''action sociale de Hellemmes
centre Communal d''action Sociale de Lille
centre communal d''action sociale de Lomme
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.