Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Måleudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Måleudstyr

  • Offentliggjort
    14/09/2013
  • Frist
    24/10/2013
  • Åbning af tilbuddene
    24/10/2013
  • Tildelt
    19/12/2013
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Instytut Biologii Doświadczalnej imienia Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
38300000 Måleudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
540,730.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,715,050.98 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
AZP-2401-24/2013
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych zawierającego: system do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych w trybie fluorescencji, luminescencji, radioizotopowymi oraz promieniowania X oraz laserowy skaningowy system obrazowania konfokalnego.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/10/2013 14:20
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.