Publications Office of the EU
Spanien-Torremolinos: Reklamevirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Torremolinos: Reklamevirksomhed

  • Offentliggjort
    14/05/2020
  • Annulleret
    25/05/2020
  • Åbning af tilbuddene
    17/06/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Udførelsessted
NUTS code: ES617 Málaga
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES617 Málaga
Sektor (hoved-CPV)
79341000 Reklamevirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
763,200.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
13/2020
Beskrivelse

Servicios de Agencia de Medios de Comunicación para la planificación, mediación, inserción y seguimiento de la difusión de la publicidad institucional del Ayuntamiento de Torremolinos.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Nationalt registreringsnummer: P2910300I
Postadresse: Plaza Blas Infante, 1
By: Torremolinos
NUTS-kode: ES617
Postnummer: 29620
Land: ESP
Kontaktperson: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Hovedadresse: http://www.torremolinos.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/06/2020 10:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
763,200.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.