Publications Office of the EU
Irland-Dublin: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irland-Dublin: Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    07/11/2018
  • Frist
    05/12/2018
  • Åbning af tilbuddene
    05/12/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Central Bank of Ireland
Udførelsessted
NUTS code: IE061 Dublin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2018P039
Beskrivelse

The Central Bank is seeking tenders from suppliers in the market who have a proven capability of providing security consultancy services. The requirements below set out some of the typical services that the Central Bank may seek to activate from the successful Framework Members over the term of the Framework Agreement:
(i) support the physical security division of the Central Bank in the deliverance of its mandate to protect all its people, property and valuables at its premises and any other premises as may be directed by the Central Bank over the lifetime of the Framework Agreement; and
(ii) to provide any other relevant physical security advice and support as required.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Central Bank of Ireland
Nationalt registreringsnummer: N/A
Postadresse: PO Box 559
By: Dublin 1
NUTS-kode: IE061
Postnummer: New Wapping Street
Land: IRL
Kontaktperson: Ann Healy
Hovedadresse: http://www.centralbank.ie
Elektronisk via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=137673&B=ETENDERS_SIMPLE
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/12/2018 12:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
400,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.