-
Offentliggjort13/06/2014
-
Frist22/07/2014
-
Åbning af tilbuddene22/07/2014
-
Tildelt05/08/2014
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Polen-Radom: Åbning af en kredit
1. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu bankowego w kwocie 7 000 000 PLN (słownie zł: siedem milionów), z przeznaczeniem na sfinansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz na finansowanie planowanego deficytu budżetu powiatu radomskiego.
2. O zaciągnięciu kredytu zdecydowała Rada Powiatu w Radomiu Uchwałą Nr 372/XLI/2014 z dnia 30 kwietnia 2014 roku.
3. Prawne zabezpieczenie spłaty kredytu stanowić będzie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.
4. Zamawiający dokona spłaty kredytu w 32 ratach kapitałowych po 218 750,00 złotych (słownie zł: dwieście osiemnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt).
5. Raty kredytu będą spłacane w okresach kwartalnych do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego każdego kwartału, przy czym pierwsza rata zostanie spłacona do dnia 28.02.2015 r., a ostatnia rata zostanie spłacona do dnia 30.11.2022 roku.
6. Oprocentowanie naliczone będzie przez Wykonawcę od kwoty kredytu faktycznie wykorzystanego. Spłata odsetek będzie następowała w ratach miesięcznych, w terminie 7 dni od daty otrzymania oryginału noty obciążeniowej (zawiadomienia) od Wykonawcy.
7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty rat kredytu. Z tytułu wcześniejszej spłaty rat kredytu od Zamawiającego nie będzie pobierana żadna prowizja, ani inna opłata bankowa.
8. Wykonawca dokona ostatecznego rozliczenia dokonanych spłat w dniu spłaty ostatniej raty kapitałowej kredytu oraz odsetek bankowych.
9. Za datę spłaty raty kredytu przyjmuje się datę wpływu środków na rachunek Wykonawcy.
10. Do celów wyliczenia odsetek od kredytu należy przyjąć WIBOR 1M na dzień 03 czerwca 2014 r., który wynosił 2,62.
11. Dokumenty, w wersji elektronicznej, określające sytuację prawną, finansową oraz inwestycyjną Zamawiającego dostępne będą wraz z dokumentacją przetargową w Biuletynie Informacji Publicznej Zamawiającego pod adresem http://pzradom.peup.pl.
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.