Publications Office of the EU
Bulgarien-Plovdiv: Dæk til biler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Plovdiv: Dæk til biler

  • Offentliggjort
    13/11/2015
  • Frist
    10/12/2015
  • Åbning af tilbuddene
    11/12/2015
  • Tildelt
    23/02/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
34351100 Dæk til biler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,240,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
906,077.00 BGN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
№ 562-ЕР-15-СЕ-Д-З
Beskrivelse

Доставка на нови неупотребявани гуми-външни (летни, зимни) за автомобили, демонтаж, монтаж, съхранение и приемане на излезли от употреба гуми собственост на „ЕВН България Електроразпределение“ ЕАД по обособени позиции.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/12/2015 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.