Publications Office of the EU
797_Regenwasser Entwässerung, Nordsee - Stadion - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

797_Regenwasser Entwässerung, Nordsee - Stadion

  • Offentliggjort
    31/01/2025
  • Frist
    06/03/2025
  • Tildelt
    09/04/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Magistrat der Stadt Bremerhaven vertreten durch den Wirtschaftsbetrieb Seestadt Immobilien
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE502 Bremerhaven, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SIHB-2025-0003
Beskrivelse

Regenwasser Entwässerung

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.bremen.de/netserver/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.bremen.de/netserver/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium: Preis
Type: price
Beskrivelse: Preis
Vægtning (procentdel, præcis) : 100.00
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Peinemann + Sohn (GmbH & Co. KG)
Postadresse:
By: Bremen
Postnummer: 28309
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.