Publications Office of the EU
Bulgarien-Pleven: Medicinsk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Pleven: Medicinsk udstyr

  • Offentliggjort
    09/03/2020
  • Frist
    13/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    14/04/2020
  • Tildelt
    15/06/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
„Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен
Udførelsessted
NUTS code: BG314 Плевен
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG314 Плевен
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,166,666.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,165,744.00 BGN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Процедура по реда на Закона за обществените поръчки за доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на ангиографски апарат за коронарна и периферносъдова диагностика и интервенционални процедури и ендоскопска 3D система и сетове ендоскопски инструменти за нуждите на „УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен съгласно техническата спецификация и условията на документацията за участие.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Изпълнителен директор на „Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД
Nationalt registreringsnummer: 114532352
Postadresse: бул. „Георги Кочев“ № 8А
By: Плевен
NUTS-kode: BG314
Postnummer: 5800
Land: BGR
Kontaktperson: Тодор Царски
Hovedadresse: www.umbalpleven.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/04/2020 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.