Publications Office of the EU
PL-Stalowa Wola: Jernbanetransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Stalowa Wola: Jernbanetransport

  • Tildelt
    15/09/2011
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
60200000 Jernbanetransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,722,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,359,386.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse
Ikke til rådighed
Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,722,000.00
Endelig kontraktværdi
2,359,386.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Freightliner Pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Postadresse: ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 200
By: Warszawa
Postnummer: 02-797
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.