Publications Office of the EU
Frankrig-Rennes: Gennemførlighedsundersøgelser, rådgivning, analyser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Rennes: Gennemførlighedsundersøgelser, rådgivning, analyser

  • Offentliggjort
    02/03/2020
  • Frist
    03/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    03/04/2020
  • Tildelt
    21/08/2020
  • I dag
    07/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
DIR interrégionale services pénitentiaires
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
71241000 Gennemførlighedsundersøgelser, rådgivning, analyser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
159,550.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
M2020-045-00
Beskrivelse

Diagnostics techniques et élaboration des plans Gros entretien/renouvellement (GER) des établissements pénitentiaires du ressort de la Direction interrégionale des services pénitentiaires de Rennes.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=549660&orgAcronyme=d3f
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/04/2020 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
159,550.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: La foncière numérique
Postadresse: 28 cours Albert 1er
By: Paris
Postnummer: 75008
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.