Publications Office of the EU
Tjekkiet-Liberec: Legepladsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Liberec: Legepladsudstyr

  • Offentliggjort
    01/08/2022
  • Frist
    29/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    29/08/2022
  • Tildelt
    25/11/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
statutární město Liberec
Udførelsessted
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sektor (hoved-CPV)
37535200 Legepladsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,400,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,427,477.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a montáž herních prvků a související činnosti spočívající v přípravě ploch pro umístění herních prvků a následně odvoz a likvidace přebytečných hmot. Součástí plnění je zprovoznění prvků, provedení revizí a zajištění dalších podmínek pro jejich uvedení do provozu.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://zakazky.liberec.cz/vz00001665
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/08/2022 10:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,400,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
5,427,477.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: LUNA PROGRESS s.r.o.
Postadresse: Zdenice 40
By: Nebahovy
Postnummer: 38301
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.