Publications Office of the EU
Rumænien-Bucuresti: Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Bucuresti: Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer

  • Offentliggjort
    21/02/2015
  • Frist
    06/04/2015
  • Annulleret
    16/06/2015
  • I dag
    02/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Inspectoratul General pentru Imigrari
Udførelsessted
NUTS code: RO321 Bucureşti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72212900 Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,000,332.26 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Furnizare de echipamente( server mail-2 buc, Server aplicatie si stocare -1 buc, UPS Servere SISTEM EURODAC, -1 buc, Statii de verificare -2 buc, Statie administrare-1 buc, Statie portabila de administrare si diagnosticare – 1 buc, Bloc optic de amprentare – 2 buc, scannere -3 buc, imprimante-3 buc, UPS Live scanener- 3 buc)
-Furnizare de sistem de supraveghere video -1 cpl, sistem de control acces -1cpl,, sistem de detectie alarmare incendiu-1 cpl.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/04/2015 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,000,332.26 RON
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.