Publications Office of the EU
Italien-Sassuolo: Laboratorieundersøgelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Sassuolo: Laboratorieundersøgelser

  • Offentliggjort
    16/07/2019
  • Annulleret
    02/09/2019
  • Åbning af tilbuddene
    20/09/2019
  • I dag
    06/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ospedale di Sassuolo S.p.A.
Udførelsessted
NUTS code: ITH54 Modena
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH54 Modena
Sektor (hoved-CPV)
71900000 Laboratorieundersøgelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Oggetto dell’appalto è la stipulazione di un contratto con il Fornitore, per la fornitura del Servizio di Anatomia e Istologia Patologica per 5 anni.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://intercenter.regione.emilia-romagna.it/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/09/2019 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.