Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Antrim: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Antrim: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support

  • Tildelt
    10/01/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Northern Health and Social Care Trust
Udførelsessted
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Sektor (hoved-CPV)
72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
700,000.00 GBP
Referencenummer for tilbuddet
STA6950
Beskrivelse

Extension and software support for the Northern Health and Social Care Trust Anesthetic Record System (Centricity) for a period of 7 years.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
700,000.00 GBP
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Oxygencare
Postadresse: Wildflower Way, Boucher Road
By: Belfast
Postnummer: BT12 6TA
Land: GBR

Officiel betegnelse: Oxygen Care
Postadresse: Wildflower Way, Boucher Road
By: Belfast
Postnummer: BT12 6TA
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.