Publications Office of the EU
Heckscher School Driving Services Beliggenhed Landsberg am Lech fra skoleåret 2025 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Heckscher School Driving Services Beliggenhed Landsberg am Lech fra skoleåret 2025

  • Tildelt
    15/07/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bezirk Oberbayern
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
60172000 Udlejning af busser og turistbusser med chauffør
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
611,854.94 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2025_0115-1-1225a
Beskrivelse

Studenter- og patienttransport af studerende/patienter fra Carl-August-Heckscher-Schule til Landsberg am Lech-området Udbuddet finder sted for en periode på 4 år. Udbuddet er baseret på vedlagte transportkontrakt. Kontrahenten forbeholder sig ret til at opretholde kontrakten på grundlag af de første tilbudsgivere uden at inddrage disse.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
611,854.94 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Fahrservice Leiderer e.K.
Postadresse:
By: Schöngeising
Postnummer: 82296
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.