Publications Office of the EU
Italien-Pavia: Sundhedsvæsen i øvrigt - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Pavia: Sundhedsvæsen i øvrigt

  • Offentliggjort
    06/07/2021
  • Frist
    23/08/2021
  • Annulleret
    15/10/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ASP ISTITUZIONI ASSISTENZIALI RIUNITE DI PAVIA
Udførelsessted
NUTS code: ITC48 Pavia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC48 Pavia
Sektor (hoved-CPV)
85140000 Sundhedsvæsen i øvrigt
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
14,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Gara a procedura aperta mediante ricorso a piattaforma telematica Sintel per l’appalto a corpo dei Servizi sanitari/assistenziali, igiene ambientale, logistico, derattizzazione/disinfestazione, manutenzione del verde e altre manutenzioni a favore della A.S.P. Istituzioni Assistenziali Riunite di Pavia

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ASP Istituzioni assistenziali riunite di Pavia
Postadresse: v.le Matteotti 63 — Pavia 27100
By: Pavia
NUTS-kode: ITC48
Postnummer: 27100
Land: ITA
Kontaktperson: Rosella Bressani
Hovedadresse: www.asppavia.it
Elektronisk via:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home/bandi-convenzioni/e-procurement/piattaforma-sintel
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/08/2021 10:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
14,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.