Publications Office of the EU
Tyskland-Bonn: Brugte motorkøretøjer til godstransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Bonn: Brugte motorkøretøjer til godstransport

  • Tildelt
    25/09/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Udførelsessted
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
34137000 Brugte motorkøretøjer til godstransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

3 Stück Verteiler-Lkw
Die Produkte sind für die Unterstützung von ukrainischen Behörden bestimmt. Nach Anlieferung organisiert die Auftraggeberin den Weitertransport der Waren in die Ukraine.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: IVECO Magirus AG
Postadresse: Edisonstraße 4
By: Unterschleißheim
Postnummer: 85716
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.