Publications Office of the EU
Polen-Koszalin: Bygge- og anlægskoordinering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Koszalin: Bygge- og anlægskoordinering

  • Offentliggjort
    25/03/2017
  • Frist
    08/05/2017
  • Åbning af tilbuddene
    08/05/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Województwo Zachodniopomorskie w imieniu którego postępowanie prowadzi Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Udførelsessted
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
71540000 Bygge- og anlægskoordinering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
146,341.46 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
ZZDW.6/391/26/8-2/2017
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi na Zarządzanie Projektem pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 203 Darłowo – granica województwa – etap I przebudowa ul. Tynieckiego w m. Darłowo.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Postadresse: ul. Szczecińska 31
By: Koszalin
NUTS-kode: PL42
Postnummer: 75-122
Land: POL
Kontaktperson: Dorota Solniczek
Hovedadresse: www.zzdw.koszalin.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/05/2017 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
146,341.46 PLN
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.