Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Offentliggjort
    03/05/2024
  • Frist
    31/05/2024
  • Åbning af tilbuddene
    04/06/2024
  • Tildelt
    31/07/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
22200000 Aviser, fagtidsskrifter, tidsskrifter og magasiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
529,813.17 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
0MPR20240000
Beskrivelse

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/06/2024 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Distintivo ambiental de la DGT.
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Precio.
Vægtning (procentdel, præcis) : 80
Anslået værdi
529,813.17 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: DIRPUBLI S.L.
Postadresse:
By: ALCORCÓN MADRID
Postnummer: 28925
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.