Publications Office of the EU
Frankrig-Annecy: Rensning af kloakledninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Annecy: Rensning af kloakledninger

  • Tildelt
    05/06/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Département de la Haute-Savoie
Udførelsessted
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sektor (hoved-CPV)
90470000 Rensning af kloakledninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
18s0147
Beskrivelse

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ICART SAS
Postadresse: 125 rue des Fougères
By: Bons-en-Chablais
Postnummer: 74890
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.