Publications Office of the EU
Polen-Krakow: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krakow: Lægemidler

  • Offentliggjort
    13/09/2014
  • Frist
    21/10/2014
  • Åbning af tilbuddene
    21/10/2014
  • Tildelt
    17/11/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
40,800.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,577,667.77 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
53
Referencenummer for tilbuddet
268/ZP/2015
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków różnych, chemioterapia, programy lekowe;
zgodnie z ilościami oraz wymaganiami podanymi w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia /kod CPV: 33600000-6, 33652100-6, 33652000-5/.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/10/2014 10:30
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.