Publications Office of the EU
Tyskland-München: Dataskærme - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-München: Dataskærme

  • Offentliggjort
    31/01/2023
  • Frist
    27/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    27/02/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Udførelsessted
NUTS code: DE803 Rostock, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
30231300 Dataskærme
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
PR66562-2110-I
Beskrivelse

Beschaffung eines Touchtables für das Fraunhofer IGP

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.fraunhofer.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/02/2023 10:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.