Publications Office of the EU
Sundhedstjeneste på hospitalet til den beskyttede befolkning i Umivale Activa, Mutua Collaboradora med social sikring nr. 3 og selvstændige erhvervsdrivende i byen A Coruña (A Coruña) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Sundhedstjeneste på hospitalet til den beskyttede befolkning i Umivale Activa, Mutua Collaboradora med social sikring nr. 3 og selvstændige erhvervsdrivende i byen A Coruña (A Coruña)

  • Offentliggjort
    08/04/2024
  • Frist
    06/05/2024
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
85120000 Behandling og konsultation hos praktiserende læger og hermed beslægtet virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
827,957.80 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
SER-24-0156-OSA
Beskrivelse

Offentligt udbud omfattet af harmoniseret lovgivning

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2024 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Oferta Económica.
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Oferta Técnica.
Vægtning (procentdel, præcis) : 60
Anslået værdi
827,957.80 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.