-
Offentliggjort18/08/2017
-
Frist05/10/2017
-
Åbning af tilbuddene05/10/2017
-
I dag31/08/2026
Værktøjer
Tyskland-Sande: Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundheds- og socialvæsenet, til krematorier og offentlige toiletter
38027.3 – Tischlerarbeiten (Kunststofffenster).
Officiel betegnelse: Nordwest-Krankenhaus Sanderbusch gGmbH
Postadresse: z. Hd. Herr Engesser R-105, Am Gut Sanderbusch 1
By: Sande
NUTS-kode: DE94A
Postnummer: 26452
Land: DEU
Hovedadresse: www.sanderbusch.de
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.