Publications Office of the EU
Frankrig-Poitiers: Tjenester i forbindelse med prøveløsladelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Poitiers: Tjenester i forbindelse med prøveløsladelse

  • Offentliggjort
    11/10/2017
  • Frist
    27/10/2017
  • Åbning af tilbuddene
    30/10/2017
  • Tildelt
    28/12/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Grand Poitiers Communauté urbaine
Udførelsessted
NUTS code: FRI34 Vienne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI34 Vienne
Sektor (hoved-CPV)
75231240 Tjenester i forbindelse med prøveløsladelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
472,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,776,000.00 EUR
Antal delkontrakter
8
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Prestations de services avec des structures d'insertion par l'activité économique – procédure adaptée article 28 du décret relatif aux marchés publics.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/10/2017 09:00
Indkøbere
Centre communal d'action sociale
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.