Publications Office of the EU
Indkøb af reagenser og yderligere midler til gennemførelse af urintest med udlånsudstyr (specifikt køb på grundlag af DPS) (gentaget) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Indkøb af reagenser og yderligere midler til gennemførelse af urintest med udlånsudstyr (specifikt køb på grundlag af DPS) (gentaget)

  • Tildelt
    14/01/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Viešoji įstaiga CPO LT
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sektor (hoved-CPV)
33696000 Reagenser og kontrastmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
168,571.44 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

En detaljeret beskrivelse af genstanden for udbuddet findes i de udbudsdokumenter, der offentliggøres i CVP IS. I forbindelse med udbuddet evalueres leverandørernes bud ved hjælp af kriteriet om forholdet mellem pris og kvalitet.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: žr. pirkimo dokumentuose
Vægtning (procentdel, præcis) : 64
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: žr. pirkimo dokumentuose
Vægtning (procentdel, præcis) : 36
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
168,571.44 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UAB Medviva
Postadresse:
By: Vilnius
Postnummer: LT-02300
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.